Penzión Solisko sa nachádza v malebnom prosterdí Malej Fatry. Rodinná atmosféra a praiteľsky prístup personálu Vám umocňuje zážitok z krásnej dovolenky. Kuchyňa, ktorá ponúka tradičné slovenské špeciality, je známa v širokom okolí a uspokojí nejeden kulinársky jazýček. Pobyt u nás môžu stráviť tak jednotlivci, ako aj rodiny s deťmi, ale nájde sa tu aj miesto na školenia a rôzne firemné akcie. Penzión je križovatkou turistických ale aj cykloturistických trás s nádhernými panoramatickými výhľadmi na vrchy Malej Fatry.

Penzión ponúka komfortné ubytovanie v 16-tich izbách, ktorých súčasťou sú dvojposteľové a trojposteľové izby, plus jedna rodinná izba s dvoma prísteľkami. Každá izba má mini-chladničku, satelitnú televíziu a bezplatnú wifi, vlastnú kúpeľnu so sprchovým kútom a WC.

K dispozícii je salónik pre 12 až 15 osôb, ale aj školiaca miestnosť pre cca 25 osôb. Penzión ma vlastné oplotené parkovanie. 

V lete si môžete vychutnávať výhľad na vrchy Malej Fatry z letnej terasy. Kapacita reštaurácie je 50 osôb.

box
box

Reštauracia

Denne menu od 3,5 €
box

Oslavy a svadby

Zistiť viac
box

Okolie a relax

Zisti viac
01.01.2020

Zvýhodnené pobyty

Využite našu skvelú ponuku a príďte si užiť týždennú dovolenku za super cenu v malebnom prostredí krásnej dedinky Zázrivá...

viac
13.12.2018

Jánošíkove dni 2019

Obec Terchová vás pozýva na jubilejný 57. ročník Medzinárodného folklórneho festivalu Jánošíkove dni, ktoré sa uskutočnia...

viac
31.12.2016

Najlepšiu pizzu nájdete v Penzióne Solisko

Od januára 2017 pre vás pečieme pizzu podľa receptu s dlhoročnou tradíciou...

viac