Okolie a relax

Okolie je zamerané prevažne na turistiku a turistické atrakcie, no ponúka sa aj možnosť príjemného relaxu v aquaparkoch či wellnesoch.

Aj takéto výhľady môžete vidieť v obci Zázrivá

Jánošíkove diery

Jánošíkove Diery - sú jednou z najkrajších turistických trás národného parku Malá Fatra a jeden z najkrajších výletov na Slovensku vôbec. Jedná sa o sústavu tiesňav a kaňonov v národnej prírodnej rezervácii Rozsutce, s množstvom prekrásnych vodopádov a nezabudnuteľnou scenériou skalných útvarov.

Oravský hrad

Oravský hrad je jeden z najkrajších hradov Slovenska. Nachádza sa v Oravskom Podzámku. Je to národná kultúrna pamiatka, ktorú stojí za to vidieť z blízka. Hrad je otvorený celoročne, no počas rôznych veľkých sviatkov ako napríklad veľká noc, sa na ňom organizujú slávnosti a súťaže pre malé deti ale i pre dospelých. 

Oravská lesná železnica

V jednej z najchladnejších obcí Slovenska - v Oravskej Lesnej sa nachádza historická lesná úvraťová železnička. Známa je pod označením Oravská lesná železnica a bola súčasťou Kysucko - Oravskej lesnej železnice.

Aquapark a relaxačné centrum Dolný Kubín

Nachádza sa v okresnom meste Dolný Kubín. Súčasťou aquaparku je aj vodný svet s rôznorodými atrakciami ako napríklad vodný hrýb, húpací záliv alebo divoká rieka. Tak isto sa tam nachádzajú výrivky ale aj welness a fitness centrum.

box
box

Reštauracia

Denne menu od 3,5 €
box

Oslavy a svadby

Zistiť viac
box

Okolie a relax

Zisti viac
01.01.2020

Zvýhodnené pobyty

Využite našu skvelú ponuku a príďte si užiť týždennú dovolenku za super cenu v malebnom prostredí krásnej dedinky Zázrivá...

viac
13.12.2018

Jánošíkove dni 2019

Obec Terchová vás pozýva na jubilejný 57. ročník Medzinárodného folklórneho festivalu Jánošíkove dni, ktoré sa uskutočnia...

viac
31.12.2016

Najlepšiu pizzu nájdete v Penzióne Solisko

Od januára 2017 pre vás pečieme pizzu podľa receptu s dlhoročnou tradíciou...

viac